Домой

Последняя активность

Илюстрація

Admin avatar Admin (46) [#] (17.05.2013 / 16:56)
MAKCIM, можете це якось намалювати?
empty MAKCIM (0) [#] (17.05.2013 / 13:31)
Отож, ви встановили зелений колір на сайті, це радує око і заспокоює. А як відреагує відвідувач побачивши цікаві картинки на сайті. Можна просто завантажити малогабаритні зображеня, для телефонів слабких на інтернет. Також, якщо ви вирішите використати цю ідею, можна буде... Встановлювати щоденні теми дня: Великдень, день пам'яті жертв голодомору, день соборності, космонавтики. В Україні більше 200 свят. Можна вибирати свої теми тварини, люди, машини. Чи завантажити свої фото. Заходячи на сторінку людини, не буде необхідності в перегляді фото а просто переглянути їх як тему. Єдиний недолік, це те що зображеня можуть приховувати текст, і в шрифт доведеця додати кольори. Я ще не знаходив подібний сайт, ви можете скористатися з цього. Я лише автор ідеї, реалізація за вами.
Admin avatar Admin (46) [#] (17.05.2013 / 12:34)
Звучить цікаво. Розкажи докладніше
empty MAKCIM (0) [#] (17.05.2013 / 12:02)
Молодці що створили цей сайт. Я хочу запропонувати встановлювати ілюстрації на задній план. Наприклад читати повідомлення дивлячись на зелений ліс, квітучі поля, чи картини Леонардо Да Вінчі. Або переда вати повідомлення з запрошенням на фото з пікніку. Якщо адміністратора зацікавить моя ідея, то я можу розповісти про свою пропозицію детальніше.
Admin avatar Admin (46) [#] (22.05.2013 / 15:37)
MAKCIM, я не зовсім розумію як це має виглядати
empty MAKCIM (0) [#] (18.05.2013 / 13:30)
Тобто?
empty MAKCIM (0) [#] (18.05.2013 / 13:29)
Admin, Тобто?
admin avatar admin (46) [#] (19.02.2014 / 16:54)
MAKCIM, Подробности
  Всего: 8

Зарегистрируйтесь и сможете комментировать все темы. Кнопочка вверху
Фильтр по автору
Скачать тему

В Форум

Новые вверху
waplog Рейтинг@Mail.ru
Statok.nettop-sid.ru
Яндекс.Метрика